В Іспанії відкрито найбільший публічний дім Європи Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2010 13:03 · Розділ: Цікаві факти

В Іспанії в каталонській провінції Жірона неподалік кордону з Францією відкрили найбільший у Європі публічний дім. Про це повідомляє австрійське видання Die Presse. За даними видання, на фасаді будинку розпусти зкрасується напис Paradise, виконаний величезними літерами.

Публічний дім розташований у селі Ла Хонкера, яке налічує близько трьох тисяч мешканців. Установа приваблює в першу чергу французів. Як відомо, легальних публічних будинків у Франції немає, а з недавнього часу контроль за розвитком вуличної проституції також посилили.

"Публічний дім в Ла Хонкере відкрився, незважаючи на опір з боку голови місцевої адміністрації," - повідомляє автор публікації Ральф Шульце.

В публічних домах Іспанії працюють здебільшого іммігрантки
В публічних домах Іспанії працюють здебільшого іммігрантки

Разом з тим, автор статті стверджує, що Іспанія на даний час продовжує залишатися консервативною країною, тим не менше, проституція тут процвітає. "В Іспанії є близько п'яти тисяч борделів, проституцією займається приблизно 300 тисяч жінок, в основному іммігрантки, яких часто часто залучали до такої діяльності не зовсім чесним шляхом," - пише Шульце.

У даному контексті варто згадати шведського порномагната Берті Мільтон, який має намір створити міжнародну мережу п'ятизіркових готелів, де можна буде відпочивати абсолютно безкоштовно. Натомість від постояльців вимагатиметься займатися сексом в номерах готелю, дозволивши знімати власні любовні ігри на відеокамеру.

Джерело: http://tour-spain.net/


Інші новини розділу