В Німеччині з'явилися домовини для геїв Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2010 12:46 · Розділ: Цікаві факти

Власники одного з агентств німецького міста Кельн, що займається наданням похоронних послуг, представили серію домовин, призначених для похованя представників сексуальних меншин. За даними Tageblatt-Online, особливість нових трун полягає, насамперед, в їх дизайні - на виріб нанесені еротичні зображення гомосексуального характеру.

Автори цієї оригінальної та епатажної ідеї Мікаель Кенігсфельд і Томас Брандл зауважують, що домовини для геїв виготовляються із сосни і коштують близько 1600 євро.

"В момент фінансової кризи люди, як правило, в більшості своїй намагаються економити, однак, як показує практика, існує група споживачів, які, як і раніше, демонструють високу купівельну спроможність. Мова йде про представників сексуальних меншин," - розподає Кенігсфельд.

Кожен може обрати домовину на свій смак
Кожен може обрати домовину на свій смак

Клієнти мають можливість вибрати дизайн труни та оббивки самостійно, переглянувши попередньо всі запропоновані варіанти. Окрім домовин з еротичними зображеннями в асортименті бюро є також урни для праху та труни, розфарбовані кольорами веселкового прапора - інтернаціонального символу геїв і лесбіянок. Трунарі відзначили, що представники секс-меншин схвально сприйняли їхню ідею та висловили готовність стати клієнтами похоронного бюро.

Самі ж Мікаель Кенігсфельд і Том Брандл зовсім не приховують своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації - роман бізнесменів триває вже більше десяти років.

У даному контексті нагадаємо, що незадовго до цього компанія Ben & Jerry, один з лідерів ринку морозива в Сполучених Штатах, на місяць перейменувала один з найвідоміших у США сортів морозива в знак підтримки легалізації одностатевих шлюбів у штаті.

Джерело: http://news.siteua.org/


Інші новини розділу