Новий автомобіль їздитиме на стиснутому повітрі Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2010 11:42 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно компанія General Motors, яка протягом тривалого часу займається виробництвом автомобілів, розробила концепцію транспортного засобу з нульовим рівнем викидів в рамках щорічного LA Auto Show Design Challenge.

Новий концепт-кар, що отримав назву Aera, важить рівно 450 кг та потребує заправки кожних 1600 км. З можливістю розміщення чотирьох осіб, автомобіль оснащений кузовом, виготовленим з монолітної 3D-решітки, яка є надзвичайно міцною.

Нове авто рухатиметься завдяки стиснутому повітрю
Нове авто рухатиметься завдяки стиснутому повітрю
Конструкція концепту дозволяє позбутися важких електричних елементів
Конструкція концепту дозволяє позбутися важких електричних елементів

Aera був розроблений спеціально для того, щоб працювати на чистому двигуні з нульовим рівнем викидів. Передбачається, що двигун використовуватиме стиснене повітря для того, щоб привести автомобіль в рух. Двигун авто використовує стиснене повітря, яке зберігається в композитному баку. Управління новоствореним Aera відбувається за допомогою бездротової системи, яка надає можливість видалити з конструкції важкі електричні компоненти.

Джерело: http://infuture.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.