Поні за університетською партою Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2010 10:49 · Розділ: Цікаві факти

Невеликий кінь, який належить сліпій американській студентці, став першим поні-поводирем, допущеним в стіни університету. Батьки сліпої мусульманки Мони Рамоуні, скоріше за все, з релігійних міркувань, заборонили дочці заводити собаку-поводиря. Таким чином, конячка Калі стала першим поні, якого використовують в якості помічника.

30-річна Рамоуні на сьогоднішній день є студенткою Мічиганського державного університету. Дівчина щодня відвідує заняття разом зі своїм найкращим товаришем - Калі. “Це здорово, адже всі люди повинні мати можливість вчитися!” - підкреслює Рамоуні.

Калі не створює зайвого шуму на парах (фото взято з сайту http://www.lifenews.ru)
Калі не створює зайвого шуму на парах (фото взято з сайту http://www.lifenews.ru)

Калі не завдає анінайменшої шкоди, протягом пар увесь час спокійно сидить поруч зі своєю господинею. Більше того, поні навіть встиг потоваришувати з собакою на прізвисько Харпер, поводирем іншої сліпої дівчини.

“Мені подобається те, що в нашому класі присутні Калі та Харпер. Це живий приклад та вагомий доказ того, що будь-яка людина, часто не зовсім здорова, може нормально жити, вчитися та досягти того, чого бажає.

Рамоуні придбала Калі ще в жовтні 2008 року та віддала тварину на навчання кваліфікованому тренеру. Поні вміє стукати копитом, повідомляючи про перешкоди, їздити на таксі або в автобусі та навіть піднімати за допомогою зубів з підлоги предмети, що впали.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу