В тюрму за фото оголеної дівчини Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2010 10:46 · Розділ: Події у світі

Молодого мешканця Нової Зеландії засудили до чотирьох місяців позбавлення волі за те, що він опублікував на сторінках соціальній мережі Facebook фото своєї оголеної подруги. Про це повідомляє газета The Dominion Post.

12 листопада суд визнав 20-річного Джошуа Саймона Ешбі винним у розповсюдженні непристойного матеріалу.Окрім того, його звинуватили в загрозі вбивства, навмисному нанесенні збитків, крадіжці та моральній несправедливості.

Мешканець Нової Зеландії відбуде покарання за публікацію фото оголеної дівчини на сторінках соцмережі Facebook (фото взято з сайту nregion.com)
Мешканець Нової Зеландії відбуде покарання за публікацію фото оголеної дівчини на сторінках соцмережі Facebook (фото взято з сайту nregion.com)

До речі, це вже далеко не перший випадок, коли людину засудили до тюремного ув’язнення саме за використання мережі Facebook подібним чином.

Взаємини Ешбі та дівчини, ім'я якої залишається в таємниці, тривали протягом п'яти місяців. Інцидент з фотографією оголеної коханої стався влітку. Молодий чоловік опублікував пікантну фотографію, на якій дівчина зображена голою біля дзеркала, через її профайл у Facebook. І хоча спершу фото могли переглядати лише "друзі" дівчини, Ешбі змінив налаштування сторінки та зробив фото доступним понад 500 мільйонам користувачів сайту. Для того, щоб дівчина не змогла видалити фото, молодий чоловік змінив пароль доступу в акаунт. Згодом сторінка була закрита адміністрацією сайту Facebook.

Водночас Ешбі відсилав своїй коханій текстові повідомлення з погрозами вбити її та з різноманітними образами. Окрім того, він викрав і знищив дві сукні дівчини. Пара, тим не менше, не зважаючи на всі негаразди, возз'єдналася. Однак у жовтні відбулася чергова велика сварка, під час якої Ешбі вдарив дівчину, розбивши її мобільний телефон.

Адвокат Ешбі повідомив, що в його підзахисного спостерігаються серйозні проблеми з алкоголем і наркотиками, то ж йому важко контролювати свої дії в момент розладів.

Представник служби безпеки Facebook Шон Лайенс повідомив, що більша частина звернень до адміністраторів сайтів надходить від людей, які недавно розлучилися зі своїми коханими, зі скаргами на те, що останні використовують їхні фотографії таким чином.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу