У Римі провели першу "Ніч в музеї" Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.05.2009 10:22 · Розділ: Культура

Більше 90 тисяч римлян та гостей італійської столиці взяли участь в акції "Ніч в музеї", до якої Рим вперше приєднався цього року. Міжнародний день музеїв, проходить у всьому світі. У цю ніч музеї традиційно працюють до пізньої ночі, а також готують для відвідувачів незвичайну програму.

"Не дивлячись на те, що "Ніч в музеї" проводилася в Римі вперше, вона пройшла з великим успіхом. Ми вже працювали над подібними проектами в рамках акції "Біла ніч". Подібні ініціативи організовуватимемо і надалі", - сказав асесор у справах культури столичного муніципалітету, Умберто Кроппі (Umberto Croppi). В Римі відкрилися двері 59 музеїв та 18 виставок, у багатьох з яких негайно вишикувалися довгі черги.

До двох годин ночі охочі могли безкоштовно ознайомлюватись з художніми та історичними скарбами, які зберігає Вічне місто. Особливий інтерес у публіки викликали Замок Святого Ангела, розташований поблизу Ватикану, Ринки Траяна на Римських форумах, а також Капітолійські музеї, Галерея Боргезе і Палаццо Венеція.

Також тисячі любителів мистецтва відвідали експозицію "Футуризм", відкритої на честь 100-ліття цієї художньої течії, яка проходить виставковому комплексі "Ськудеріє дель Квірінале", що напроти президентського палацу. Крім того, в рамках акції "Ніч в музеї" в Римі було проведено більше 30 спеціальних культурних ініціатив, концертів, лекцій, які також користувалися великим успіхом публіки. Свято музеїв завершилося великим костюмованим балом у стародавньому Храмі Адріана, де всі охочі змогли закрутитися у вихорі вальсу.

Джерело news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?