Короля Швеції звинувачують у зв'язках з мафією Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2010 14:02 · Розділ: Події у світі

За даними Die Welt, скандал навколо афер короля Швеції Карла XVI Густава продовжує стрімко набирати обертів. Королівська родина в Стокгольмі з усіх сил намагається відмовчуватися з приводу появи скандальної книги "Карл XVI Густав: монарх мимоволі", автори якої барвисто змальовують дикі оргії, в яких брав участь шведський монарх, його візит до стриптиз-клубів та, нарешті, зв'язки зі злочинним світом. Відомим став і перебіг взаємин зі знаменитою шведською співачкою Каміллою Хенемарк.

Цікавим у даному контексті є той факт, що власником стриптиз-клубу Club Power в центрі Стокгольма, в який частенько навідувався король, був відомий кримінальний авторитет Мілле Маркович - права рука порнокороля Карла Зерунга. У 1995 році Маркович був засуджений за звинуваченням у шантажі - він намагався заробити шалені кошти на відеозаписах, які демонструють, як відомі актори в його клубі вживали кокаїн та брали участь в різноманітних оргіях.

Оргії короля шокували суспільство (фото взято з сайту obozrevatel.com)
Оргії короля шокували суспільство (фото взято з сайту obozrevatel.com)

За словами господаря клубу, опублікованими бульварною газетою Aftonbladet, він був задоволений, що одним із його постійних гостей став власне представник королівської сім'ї. Це, разом з тим, рятувало його і від поліцейських облав. Ті, хто бажає вірити в непорочність монаршого дому Швеції, вперто доводять, що історії Марковича - безпідставна балаканина. Натомість мафіозі стверджує, що у нього є відео, яке підтверджує все сказане ним раніше".

Коли і за яких обставин він має намір оприлюднити це відео, не повідомляється. Відомо лише одне - мова ведеться виключно про суму винагороди. При цьому, за словами Марковича, він вже не вперше розповідає все іменитому клієнту.

"Кому сподобається, що людина, яка справедливо вважається візитною карткою країни, з'являється в сумнівному оточенні в нелегальному клубі, в якому до того ж у 1992 році був знайдений застрелений мафіозі," - продовжує видання. Та цього разу, схоже, королю не вдасться вийти сухим із води.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу