Загадковий "синдром мессі" набуває поширення Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2010 13:17 · Розділ: Суспільство

За даними спеціалістів, у США та Великобританії з кожним днем зростає кількість людей, які все частіше нехтують правилами особистої гігієни. Багато хто уникає душу та мила цілком свідомо. Замість води та дезодоранту пропонується використовувати лимон та дитячі серветки.

Такі тенденції можна спостерігати не лише в США, але й у Європі. Так, результати проведеного минулого року дослідження виявили, що 41% британців і 33% британок не вважають за потрібне щодня приймати душ. І лише 12% опитуваних один чи два рази на тиждень повноцінно миються. А за даними опитування компанії Mintel понад половину британських підлітків не миються щодня, використовуючи дезодоранти та духи виключно для маскування неприємного запаху.

Душ втрачає власну популярність (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Душ втрачає власну популярність (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Британський журналіст Метью Періс відкрито стверджує, що мити голову взагалі не потрібно. За його словами, він не мив голову вже протягом десяти років. Не дивно, що у 2008 році продаж сухого шампуню марки Boots, який можна розсипати на волосся між процедурами миття голови, виросли на 45%.

"Протягом історії люди дуже рідко милися і це вважалося нормальним. Одержимість надмірної чистотою - звична омана часу", - підкреслюють прихильники тренду.

Разом з тим, медики зовсім не поділяють такого ентузіазму, оскільки саме гігієна є основою здоров'я людини, повідомляє comments.ua.

Нагадаємо, раніше німецькі вчені в процесі проведення різноманітних досліджень дійшли висновку, що неохайність є серйозним психічним розладом. Дане захворювання отримало назву "синдрому мессі" від англійського слова messy, що в перекладі означає безладний, брудний.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.