Жінкам не подобаються "нагельовані" чоловіки Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2010 12:57 · Розділ: Суспільство

За даними нещодавно проведеного опитування німецькі жінки віддають перевагу чоловікам, які не використовують занадто багато гелю для укладання свого волосся. Однак, разом з тим виявилося, що молодше покоління німкень ставиться до великої кількості густого волосся на голові партнера досить- таки поблажливо.

Футболісти Девід Бекхем, Кріштіану Роналду, міністр оборони ФРН Карл-Теодор цу Гуттенберг (Karl-Theodor zu Guttenberg) - всі ці знаменитості з метою надання власній зачісці бездоганного вигляду, використовують для укладання волосся гель. Натомість опитування, проведене на замовлення журналу Apotheken Umschau, показало, що навряд чи власне гелеподібні зачіски всіх трьох вищеназваних осіб сприяли зростанню їхньої популярності серед представниць жіночої статі. Так, лише кожна сьома з- поміж опитаних жінок (14,9 відсотка) вважає чоловічу зачіску, виконану з використанням великої кількості гелю, привабливою.

Щоправда, серед представниць молодшого покоління - у віці від 14 до 29 років - нагельовані чоловіки мають дещо більше шансів. Так, саме у цій віковій групі понад одну четверту частину дам (27,5 відсотка), зовсім не бентежить наявність великої кількості густої желеподібної маси на голові партнера. Тим не менше, чоловікам, які бажають заручитися успіхом у жінок, краще все ж намагатися уникнути надмірного використання сучасних засобів для укладки волосся, зокрема таких, як гель.

Чоловікам не слід вдаватися до надмірного використання гелю (фото взято з сайту re-port.ru)
Чоловікам не слід вдаватися до надмірного використання гелю (фото взято з сайту re-port.ru)

Разом з тим, не варто забувати і про "цільову групу" жінок. Адже 72,1 відсотка респондентів, віком від 20 до 29 років, заявило, що віддають перевагу легким зачіскам чи навіть розріпаному волоссю. Водночас, чим старшими стають жінки, тим більше їм хочеться, щоб зачіска партнера була суворою та охайною. Так, переважна більшість жінок у віці 70 років (82,4 відсотка) вважають за краще, щоб чоловіча стрижка виглядала елегантною та суворою.

В опитуванні, проведеному на замовлення журналу Apotheken Umschau, взяло участь 1017 жінок.

Джерело: http://www.dw-world.de


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.