Тапочки Медоффа продали з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2010 11:25 · Розділ: Цікаві факти

Афера, придумана та втілена в життя легендарним Бернардом Медоффом, небезпідставно вважається одним з найбільших фінансових злочинів століття. Майно творця найбільшої фінансової піраміди в історії Уолл-стріт Бернарда Медоффа та його дружини нещодавно було розпродане з аукціону, що проходив у Нью-Йорку.

Серед речей, які виставлялися на торги, були предмети антикваріату, наддорогі годинники, різноманітні коштовності, а також тапочки та шкарпетки.

Весною 2010 року Медофф визнав себе винним у шахрайстві та відмиванні грошей, а вже влітку отримав покарання - 150 років позбавлення волі, то ж на даний час він перебуває у федеральній в'язниці штату Північна Кароліна.

На аукціоні виставлялися кімнатні тапочки афериста
На аукціоні виставлялися кімнатні тапочки афериста

Нанесений ним збиток в цілому оцінюється на суму від 50 до 65 млрд доларів. Доходи від продажу товарів на цьому й наступному аукціоні, який планується провести у Флориді, будуть перераховані трьом тисячам клієнтів, що стали жертвами махінацій Медоффа.

На аукціоні виставлялися речі, які американська поліція конфіскувала одразу після арешту Медоффа. Одним з лотів на аукціоні, як уже зазначалося вище, були домашні тапочки афериста. Водночас найдорожчим лотом стала обручка дружини Медоффа з діамантом в 10,5 карат. За неї заплатили 550 тис. доларів.

Разом з тим піаніст-аматор Джон Роджер придбав рояль 1917 року, що раніше належав Медоффу, за 42 тис доларів, що в шість разів перевищило стартову ціну. "У мене немає недоліку в роялях, однак у цього своя неповторна історія. Такий інструмент безсумнівно завжди булде привертати увагу," - зізнався піаніст.

Серед дешевших лотів був оригінальний набір, що налічував 120 рідкісних поштових марок, більше двохсот рідкісних монет та банкнот зі всього світу, і домашні тапочки з ініціалами скандального фінансиста.

Нью-Йоркський аукціон став першим із серії запланованих. Наступні торги, на яких увазі покупців буде запропонована низка інших речей "шахрая століття", пройдуть в американському штаті Флорида.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian


Інші новини розділу