Султан Брунею розпродує авто Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2010 11:22 · Розділ: Авто-мото

Цими днями невідомий колекціонер автомобілів виставив на продаж унікальний гараж, що складається з 25 найрізноманітніших моделей Ferrari, Lamborghini та низки інших рідкісних авто. За даними Business Insider, всі пропоновані автомобілі на даний момент знаходяться в Новій Зеландії, не мають реєстраційних номерів та жодного разу не використовувалися за призначенням: на їхніх одометрах зафіксовано лише лічені кілометри, та й ті пройдені під час доставки із заводу. Серед суперкарів представлені наступні моделі: наддорогий Ferrari Enzo, F40 і F50, ювілейні екземпляри Lamborghini Countach, два рідкісних Porsche 911 Turbo S Leichtbau. Частина машин на сьогоднішній день вже продана.

Унікальна колекція рідкісних авто виставлена на продаж невідомим колекціонером
Унікальна колекція рідкісних авто виставлена на продаж невідомим колекціонером

Таємничий продавець суворо дотримується інкогніто: охочий придбати автомобіль має можливість заповнити своєрідну контактну анкету на відповідному сайті, однак ні імені, ні телефону, ні адреси агента дізнатися неможливо. Разом з тим експерти сходяться на думці, що виставлені на продаж автомобілі прибули з легендарної колекції султана Брунею, оскільки деякі лоти цілком унікальні та можуть належати лише йому. Однак яка б причина не змусила одного з найбагатших людей планети «прорідити» власну колекцію, особливих збитків їй це не завдасть: в ретельній добірці султана Болкіаха налічується понад 500 Mercedes-Benz, 360 Ferrari, 180 Bentley і 160 Porsche.

Джерело: http://www.autonews.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.