Жир допоможе схуднути Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2010 13:00 · Розділ: Краса і здоров'я

Спеціалісти- дієтологи стверджують: якщо вживати до їжі жир, то можна схуднути. Однак цей жир повинен обов’язково бути риб'ячим. Саме риб'ячий жир допомагає дітям уникнути рахіту, а найстаршим мешканцям Землі - атеросклерозу та остеопорозу. До того ж риб'ячий жир - хороший антиоксидант, тобто речовина, яка ефективно виводить канцерогени з організму. Такими властивостями цей продукт завдячує високому вмісту вітамінів і жирних кислот омега-3, які наш організм не вміє виробляти самостійно.

Так, причиною атеросклерозу частіше за все є холестерин, який входить до складу багатьох жирів тваринного походження. З одного боку, тваринні жири корисні, оскільки саме вони є джерелом живлення клітин головного мозку, однак у випадку надлишкового потрапляння холестерину до організму, він осідає на стінках судин, деформуючи та звужуючи їх. А кислоти омега значно покращують обмін речовин, допомагаючи цим самим позбутися надмірного вмісту холестерину, та й, зрештою, кількох кілограмів зайвої ваги.

Рибячий жир запобігає виникненню багатьох захворювань
Рибячий жир запобігає виникненню багатьох захворювань

Разом з тим, у риб'ячому жирі містяться вітаміни А, Е. Вони сприяють виведенню з організму вільних радикалів, канцерогенів, які є причиною виникнення онкологічних захворювань. Вітамін Е ще часто називають вітаміном репродукції - саме він сприяє виробленню статевих гормонів.

Завдяки вітаміну D, який, як уже зазначалося, теж міститься в риб'ячому жирі, в організмі накопичується кальцій, що призводить до зміцнення кісток. Саме тому риб'ячий жир надзвичайно корисний для профілактики остеопорозу.

Риб'ячий жир не обов'язково вживати ложками чи в формі капсул, його можна отримати з філе риби або печінки тріски. «Бутерброд зі шматочком червоної риби в олії - хороша альтернатива чистому жиру», - зазначають спеціалісти. Для кращого засвоєння риб'ячого жиру його слід вживати разом із соняшниковою олією в наступному співвідношенні: одна частка жиру до чотирьох часток олії.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.