Вчительці заплатять за зірваний голос Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2010 10:35 · Розділ: Суспільство

Адміністрація одного з міст Великобританії заплатить вчительці, яка зірвала голос під час уроку, досить велику грошову компенсацію. Сума виплати, за даними місцевих ЗМІ, складе понад 240 тисяч доларів.

Британський суд зобов'язав представників муніципальної влади міста Харлінгтона виплатити компенсацію, розміром 150 тисяч фунтів стерлінгів 50-річній Джойс Уолтерс. Прокурори вважають, що саме через їхню неуважність жінка вже ніколи не зможе працювати викладачем.

Інцидент, який став причиною судового розгляду, стався більше року тому. Викладачка з доволі великим досвідом роботи прийшла в якості педагога в освітній центр для дорослих, де повинна була навчати іноземців англійській мові. Центр розміщувався в одній із класних кімнат будівлі середньої школи, що й зіграло фатальну роль у цій історії.

Жінка більше не зможе працювати за покликанням
Жінка більше не зможе працювати за покликанням

Вся справа в тому, що вікна класної кімнати, в якій проводила заняття Уолтерс, виходили на критий шкільний двір, де на майданчику в обідню перерву прогулювалися та відпочивали учні. Під час одного із занять діти у дворі підняли надто сильний шум, тож жінка була змушена їх перекрикувати. Коли вона в черговий раз намагалася заговорити голосніше, то її голосові зв'язки занадто перенапружилися, і жінка зірвала голос. Після цього педагогові довелося взяти тривалу відпустку.

Постраждала викладачка змогла повернутися до роботи лише через рік поневірянь по лікарям. Однак керівництво школи, не зважаючи на її наполегливі прохання, так і не погодилося виділити жінці іншу кімнату для занять з учнями. Тому їй нічого не залишалося, як написати заяву про звільнення.

"Викладання було моїм покликанням, то ж я дуже сумую за цим заняттям, однак через проблеми з голосом повернутися до роботи мені вже не вдасться," - заявила Уолтерс, додавши, що після описаного інциденту вона навіть не в змозі нормально та повноцінно розмовляти по телефону.

Джерело: http://www.dni.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.