Сонце впливає на сексуальність сприйняття Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2010 10:05 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно спеціалісти Каліфорнійського університету, проводячи відповідні експерименти, дізналися, чому світанок і захід сонця споконвіків сприймався людьми як найромантичніше явище природи. Виявляється, що таке романтичне сприйняття пов'язане з сигналами, що передаються з відповідних клітин сітківки ока, які фіксують світло й колір, проводячи сигнал у мозок. За словами вчених, сітківка ока являє собою шарувату структуру і є нервовою тканиною, фоторецептори якої обробляють та виводять клітини. Саме вони й допомагають сприймати світло, яке складається з хвиль різної довжини.

Сітківка ока допомагає об'єднати сигнали, які вона отримує, що, в залежності від довжини, транслюються в мозок. Такі дані були отримані вченими в процесі проведення відповідного дослідження з використанням складного устаткування та вимірюванням клітинної активності головного мозку учасників під час демонстрації їм різноманітних зображень.З'ясувалося, що промені вечірнього чи вранішнього сонця впливають на мозок особливим чином.

Жінки досягають піку своєї сексуальності на заході сонця
Жінки досягають піку своєї сексуальності на заході сонця

Отже завдяки специфічним та неоднаковим довжинам хвиль сигнал з сітківки ока передається в спеціальні ділянки, які відповідають за чуттєвість, стимулюючи водночас сексуальне бажання людини. Окрім цього, отримана в ході проведення дослідження інформація може знайти нові способи боротьби з порушеннями зору, адже саме вони не дозволяють сітківці повноцінно сприймати та засвоювати світло.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу