Незабаром життя переміститься в Матрицю Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2010 09:51 · Розділ: Нові технології

Незабаром людську свідомість можна буде завантажити в мережу, а життя переміститься в Матрицю. Такий прогноз зроблений нещодавно відомим у відповідних колах винахідником і футурологом Реймондом Курцвейлом.

Комп'ютерні технології дозволять ніби оцифрувати людську свідомість - всі думки, спогади та навіть почуття перетворити у відповідні числа, знаки та символи. Електронна версія буде досконаліша, аніж оригінал, оскільки людина не в змозі знати й пам'ятати все - це під силу лише машині. Комп'ютери, за прогнозом винахідника, почнуть мислити вже протягом найближчих двох десятиліть. За словами Курцвейла, вже до середини двадцять першого століття вся Земля перетвориться на глобальний величезний комп'ютер, а людство врешті- решт навчиться користуватися колективним розумом. За допомогою інтернету люди зможуть підключатися до свідомості один одного.

Незабаром людством керуватиме компютер (фото взято з сайту myjulia.ru)
Незабаром людством керуватиме компютер (фото взято з сайту myjulia.ru)

На сьогоднішній день все сказане видається фантастикою. Однак коли у 80-х Курцвейл передбачив появу Інтернету, його визнали божевільним. Сьогодні можливість злиття людини з комп'ютером здається правдоподібнішою, аніж тоді сміливі заявки про появу Інтернету. Якщо ж у найближчому майбутньому нанотехнології активно впроваджуватимуться в організм людини, це значно розширить її інтелектуальні та фізичні здібності. А замість розповіді про себе в акаунті соціальної мережі, стверджує футуролог, можна буде завантажити частину спогадів.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.