У McDonald's відзначатимуть весілля та інші урочистості Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2010 13:27 · Розділ: Цікаві факти

Найбільша в світі мережа ресторанів швидкого харчування вирішила спробувати себе в новому бізнесі - організації та проведенні весіль, річниць та різноманітних святкових церемоній.

Вже на сьогоднішній день три найбільших гонконгських ресторани McDonald's, чиї золоті арки стали одним з основних символів американської культури, починають приймати заявки на проведення «McWeddings» (весілля в «Макдональдсі»), повідомляє Reuters з посиланням на китайські ЗМІ.

У McDonalds проводитимуть весільні церемонії
У McDonalds проводитимуть весільні церемонії

«На традиційних весіллях наречений та наречена спершу куштують вишню, а потім цілуються. На нашому весіллі молодята їстимуть смажену картоплю, а вже після того цілуватимуться», - цитує газета South China Morning Post слова представника McDonald's Хелен Чанг.

За її словами, багато молодих людей вперше знайомляться в McDonald's, тому цілком зрозуміле їхнє бажання обвінчатися саме в такому ресторані. «Для нас це прекрасна бізнеспропозиція», - підкреслює Чанг.

Поки що залишається невідомим, що ж входитиме до послуги «McWeddings» та скільки вона коштуватиме.

Традиційне китайська весілля - досить- таки дороге задоволення для молодих гонконгців. На сьогоднішній день економічна криза змушує багатьох шукати альтернативи традиційній весільній церемонії, вважають експерти.

Стіл на 10 осіб в ресторані п'ятизіркового готелю в Гонконзі може коштувати в середньому близько 10 тисяч гонконзьких доларів ($ 1300). Зазвичай для традиційного китайського весілля резервується близько десяти столів.

Джерело: http://opa.kg/news


Інші новини розділу