Флеш- накопичувачі в стінах будинків сучасних мегаполісів Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2010 13:01 · Розділ: Нові технології

В процесі обладнання сучасних будівель мегаполісів USB-накопичувачами, художник Арам Бартолі вирішив створити офлайнову мережу передачі даних.

Нью-йоркський художник на ім'я Арам Бартолі вирішив запустити в американському мегаполісі доволі- таки цікавий проект зі створення "офлайнової мережі передачі інформації". В рамках акції Бартолі будівельники вмуровують в стіни нових будинків USB-флешки, кожну з яких будь-який бажаючий зможе підключити до власного ноутбука та завантажити необхідні дані.

Флешки вмуровують в стіни будівель
Флешки вмуровують в стіни будівель

На сьогоднішній день в Нью-Йорку налічується п'ять таких "схованок" (проект отримав назву "Схованки"), проте їхня кількість, судячи з того, як цю неординарну ідею сприйняли мешканці будинків, найближчим часом може істотно збільшитися. Водночас сам Арам Бартолі розуміє, що USB-накопичувачі досить швидко заповняться шкідливими програмами та порнографією, тому одразу ж заявляє, що не нестиме абсолютно ніякої відповідальності за зміст флешок.

В блозі екстравагантного художника докладно описуються ті місця, де при бажанні можна виявити замуровані накопичувачі. Сама ж інформація щодо запуску проекту зібрала майже 400 захоплених коментарів.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.