Роберт Дауні- молодший не мріє про Оскара Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2010 10:45 · Розділ: Кіно

В інтерв'ю популярному журналу GQ UK відомий актор Роберт Дауні-молодший зізнався, що аж ніяк не горить бажанням отримати найзаповітнішу та найомріянішу більшістю американську кінонагороду - Оскар.

Свого часу Роберт номінувався на Оскар двічі, спершу - за роль у фільмі "Чаплін", а згодом і за "Солдат невдачі", однак призу так і не отримав, пише Celebitchy.

Актор стверджує, що Оскар йому непотрібен (фото взято з сайту svitkino.com)
Актор стверджує, що Оскар йому непотрібен (фото взято з сайту svitkino.com)

"Був час, коли я думав, що єдиний спосіб стати значущим, досягти чогось в очах інших - це виграти важливий приз, - зізнався Дауні, - однак тепер прийшло розуміння, яким жалюгідним я тоді був. Зараз я не відчуваю ніяких емоцій з приводу Оскара. Адже ніхто не вмирає, не отримавши його. Я можу сидіти в залі та, як і всі інші, прикидатися, ніби хвилююся з приводу цієї безглуздої статуетки. Чесно кажучи, мені зараз абсолютно все одно, чи визнає мене Академія!"

Однак Роберт Дауні-молодший впевнений, що Оскара все- таки отримає. Однак не за гарну роботу, а просто тому, що прийде його черга.

Джерело: http://www.metronews.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.