Хороший секс та подружня вірність збільшують тривалість життя Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2010 12:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно італійські вчені з'ясували, що насичене сексуальне життя значно знижує ризик серцево- судинних захворювань у чоловіків, однак зради зводять нанівець позитивний ефект цього явища.

За словами координатора дослідження, професора університету Флоренції Еммануеля Джанніні, це пояснюється, насамперед, тим, що при насиченому інтимному способі життя в організмі виробляється підвищена кількість тестостерону. Саме він здатен покращувати обмін речовин, позитивно впливаючи на серцево-судинну та нервову системи.

Разом з тим, за твердженням спеціалістів, секс може стати справжнім порятунком для людей, які страждають від діабету, адже тестостерон виводить зайвий цукор з організму, сприяючи водночас спалюванню жирів. В осіб, схильним до депресії, секс підвищить емоційний фон.

В той же час експерти підкреслюють, що все це працює лише за умови збереження вірності своїй партнерці.

Такі висновки фахівцям з Університету Флоренції вдалося зробити на основі результатів дослідження, в якому взяло участь близько 4000 добровольців чоловічої статі. Виявилося, чоловіки, що зраджували своїм половинкам, під час сексу відчували лише додаткову напругу через страх викриття. А це, у свою чергу, зводило нанівець всі позитивні впливи та ефекти.

Джерело: http://topnews.ru/news_


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.