Вівсянка вбереже від астми Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2010 10:47 · Розділ: Краса і здоров'я

Згідно з результатами останніх досліджень, проведених фінськими вченими, регулярне споживання вівсяної каші значно знижує ризик виникнення астми. Водночас таке твердження стосується як дорослих, так і дітлахів. Малюки, які щодня на сніданок з’їдають хоча б тарілку вівсяної каші, набагато рідше (приблизно на 60 відсотків) хворіють цим важким легеневим захворюванням.

В процесі проведення досліджень вчені також довели: ті, хто ігнорують вівсянку більшою мірою ризикують захворіти бронхіальною астмою.

Вівсянка вбереже від астми (фото взято з сайту rate1.com.ua)
Вівсянка вбереже від астми (фото взято з сайту rate1.com.ua)

Для того, щоб вберегти власну дитину та значною мірою знизити ризик виникнення цієї недуги, необхідно годувати малюка вівсяною кашею починаючи з п'ятимісячного віку, радять спеціалісти.

Разом з тим, організму дорослої людини вівсянка також приносить чимало користі. Окрім того, що вона знижує ризик розвитку астми, цей продукт ще й активно бореться з холестерином, очищаючи судини та зміцнюючи імунну систему в цілому, повідомляє Врач.TV.

Джерело: http://www.medpulse.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.