"Британська монархія" на Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2010 10:29 · Розділ: Події у світі

Ряди користувачів соціальних мереж цими днями поповнилися за рахунок ще одного новачка - королеви Великобританії Єлизавети II. За даними BBC, свою власну сторінку, офіційний запуск якої призначався на 8 листопада, представники королівської сім'ї назвали "Британською монархією".

Тим часом запропонувати династії Віндзорів віртуальну дружбу інтернет-користувачам не вдасться, оскільки сторінка носить не особистий, а радше корпоративний характер. Творцями сторінки постає королівська династія в цілому.

Тим не менше, користувачем Facebook доступна функція "Мені подобається". Можна також підписатися на регулярні оновлення розділу “Стрічка новин”. Разом з тим, повідомляється, що Королева Єлизавета II освоїла інтернет та регулярно користується електронною поштою в процесі листування з власними онуками. Сторінка королівської сім'ї доступна і в мережі мікроблогів Twitter.

Королева зареєструвалася на Facebook (фото взято з сайту atc.az)
Королева зареєструвалася на Facebook (фото взято з сайту atc.az)

Водночас у Facebook щодня опубліковується дані "Придворного циркуляру" - розкладу прийомів, аудієнцій та інших заходів королівського двору. Детальну інформацію та адресу їх проведення можна відстежити на карті Великобританії, перейшовши по відповідному посиланню. Нагадаємо, що незадовго до реєстрації в соцмережі Facebook, сім'я Віндзорів відкрила аккаунт на фотохостингу Flickr.

У 2009 році королівська сім'я зареєструвалася також в Twitter, а в 2007 році - на сервісі хостингу відеоматеріалів YouTube.

В соціальних мережах офіційно згадується й ім’я принца Вільяма. Нещодавно влада Нової Зеландії помістили на Facebook та Bebo інформацію про його січневий візит до цієї острівної країни.

Соціальна мережа Facebook, створена студентом Гарвардського університету Марк Цукерберг, свого часу миттєво здобула світову популярність.

Спочатку сайт було відкрито винятково для студентів Гарвардського Університету, а згодом доступ розширився і для студентів з інших університетів, а незабаром і для інтернет-користувачів всього світу.

Джерело: http://gazetasng.ru


Інші новини розділу