Для продовження занять спортом необхідна зміна мотивації Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2012 12:19 · Розділ: Спорт

Британські вчені провели дослідження, результати якого показали, що значна кількість жінок кидають займатися фітнесом вже після 3-6 місяців тренувань.

За даними Vrach.tv, основне прагнення жінок, які вирішують займатися спортом - це скинути зайві кілограми та привести своє тіло у форму. За кілька місяців тренувань вдається досягти потрібного результату, тому заняття й припиняються. Для того, щоб не втратити бажання займатися корисними фізичними вправами, необхідно змінити мотивацію цих занять.

Жінки найчастіше займаються фітнесом з метою схуднення
Жінки найчастіше займаються фітнесом з метою схуднення

У даному контексті зауважимо, що заняття продовжують ті, хто відчуває, що фізичні навантаження допомагають їм активно боротися зі стресами. Як правило, ці люди відзначають довгострокове покращення самопочуття від регулярного виконання фізичних вправ.

Джерело: www.rosbalt.ru

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.