Спосіб знайомства може виявити справжні наміри Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2010 10:59 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно група дослідників з університету американського штату Канзас під керівництвом професора Джеффрі Холла з'ясувала, що спосіб загравання може здійснити безпосередній вплив на розвиток майбутніх взаємин чоловіка й жінки. Приміром, грайлива, фізично орієнтована манера поведінки передбачає, насамперед, несерйозний, не надто тривалий роман, в той час як стриманіший та ввічливий флірт привертає увагу партнерів, налаштованих серйозно.

Такого висновку вчені дійшли, вивчивши способи та методи демонстрації симпатії з боку більш ніж 5100 представників обох статей. Фахівці запропонували учасникам заповнити анкети, які містять питання стосовно окремих подробиць знайомства з коханим або коханою. Також запитувалося, протягом якого часу згодом тривали ці відносини. На основі результатів опитування вченим вдалося виокремити п'ять типів флірту: традиційний, фізичний, щирий, грайливий та ввічливий. Один з видів неодмінно домінуючий та впливає на тип обраного партнера.

Спосіб флірту часто визначає майбутню долю взаємин (фото взято з сайту pnc.com.ua)
Спосіб флірту часто визначає майбутню долю взаємин (фото взято з сайту pnc.com.ua)

На думку доктора Холла, якщо жінка вважає, що викликає симпатію у невідповідних чоловіків, їй, насамперед, варто переглянути власну манеру спілкування з представниками сильної статі, обравши інший тип загравань. Професор також підкреслює, що флірт відображає особистість людини, отож повністю змінити свою лінію поведінки, ясна річ, навряд чи вдасться. Можна говорити лише про деякі корективи та виправлення. Разом з тим, саме від вибору способу прояву інтересу часто залежить тривалість відносин та ймовірність щасливого шлюбу.

Джерело: http://raut.ru/


Інші новини розділу