Замість супутникових тарілок - грати?.. Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2010 09:53 · Розділ: Нові технології

Протягом досить- таки тривалого часу нас повсюди супроводжують вже давно не нові та звичні усім супутникові тарілки, здатні проводити та передавати до будинків телевізійний сигнал з будь- яких куточків світу. Однак в недалекому майбутньому цей звичний образ може відійти в минуле, ставши своєрідним надбанням історії. На зміну тарілках прийдуть антени, виготовлені у вигляді грат.

Така зміна звичних форм телевізійної антени стає можливою завдяки новому спеціалізованому чіпу, який був нещодавно розроблений в Нідерландах. На сьогоднішній день ця технологія ще розвивається, однак компанія Recore System, яка працює при університеті, вже давно пильно та ретельно займається цією розробкою.

Нові антени будуть виготовлені у вигляді решітки
Нові антени будуть виготовлені у вигляді решітки

Голландський вчений доктор Марсель ван де Бургваль з Університету в Твенте розробив описану вище технологічну основу, яка значно спрощує процес прийому телевізійного сигналу. Завдяки використанню нових гратчастих антен користувачі зможуть спокійно знімати сигнали з супутників відмінної якості. Нікому більше не знадобляться громіздкі, великі за розміром тарілки. За словами спеціалістів, така технологія може бути інтегрована і в мобільні телефони, і в інші пристрої, які приймають інформацію від супутників. Окрім того вона призначена для використання і в бездротових комп'ютерних мережах.

Джерело: http://www.internovosti.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.