В Німеччині закрили нацистську радіостанцію Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2010 09:42 · Розділ: Події у світі

За даними Reuters, цієї середи, 3 листопада, поліція Німеччини провела масштабну операцію закриття німецької радіостанції нацистського спрямування, що вела пряме мовлення в Інтернеті. Під час обшуків було затримано 23- ох співробітників Widerstand-Radio ( в перекладі означає "Радіо 'Опір'").

Операція, в якій взяло участь близько 270 поліцейських, проводилася на території десяти федеральних земель Німеччини; за даними Deutsche Welle, найбільша кількість затриманих спостерігається в Рейнланд-Пфальці та Північному Рейні - Вестфалії. В підозрюваних були вилучені мобільні телефони, жорсткі диски, та навіть зброя.

Представники Федерального відомства кримінальної поліції розповіли журналістам Reuters, що стосовно затриманих вже порушено низку кримінальних справ, в тім числі й щодо розпалювання міжрасової ворожнечі та створенні власного злочинного угруповання.

Розповсюдження нацистської ідеології в Німеччині карається законом
Розповсюдження нацистської ідеології в Німеччині карається законом

За даними Deutsche Welle, в поле зору правоохоронних органів радіостанція потрапила ще в жовтні 2009 року. Увагу слідчих, зокрема, привернули пісні нацистського змісту. Нагадаємо, що на сьогоднішній день розповсюдження нацистської ідеології в Німеччині вважається кримінальним злочином.

Разом з тим, працівники поліції повідомили агенству Reuters, що сервери, на яких розміщено весь контент радіостанції, розташовані в США. То ж чи був відправлений запит американським властям про закриття цих серверів, поки що невідомо. Тим часом станом на ранок 4 листопада сайт Widerstand-Radio був недоступний.

Джерело: http://lenta.ru/


Інші новини розділу