Вчені винайшли новий метод боротьби з вірусними інфекціями Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2010 09:04 · Розділ: Медицина

Вчені Медичної дослідницької ради в Кембриджі винайшли новий спосіб боротьби з вірусними інфекціями. За даними MIGnews.com, раніше вважалося, що антитіла в крові вбивають віруси з зовнішнього боку клітини, однак в процесі недавніх досліджень з'ясувалося, що антитіла разом з тим можуть потрапляти і в самі клітини, вражаючи віруси зсередини за допомогою білка TRIM21. Водночас під час досліджень в Кембриджі з'ясувалося, що в разі збільшення кількості TRIM21 імунний захист стає сильнішим.

Таке відкриття має вагоме значення: воно може призвести до появи ефективніших методів лікування таких поширених вірусних інфекцій як, наприклад, ГРЗ. Втім, вчені попереджають, що їм знадобиться ще багато часу на розробку та перевірку в практичному використанні нових препаратів.

Можливо, скоро такі методи лікування відійдуть в минуле
Можливо, скоро такі методи лікування відійдуть в минуле

Нагадаємо, що ГРЗ є найпоширенішим інфекційним захворюванням у розвинених країнах, в середньому протягом року кожен дорослий хворіє на ГРЗ не рідше 2-3 разів, а діти - не менше 6-10 разів на рік.

Джерело: http://news.km.ru


Інші новини розділу