Гроші зайняли перше місце серед факторів досягнення щастя Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 11:09 · Розділ: Суспільство

За даними сайту газети Corriere della Sera в період кризи та складних у фінансовому плані часів економічний добробут перетворився в один із необхідних факторів досягнення найвищого особистого задоволення.

Секрет справжнього щастя в уявленні багатьох досить- таки простий: вечір на дивані за переглядом улюблених телепередач та поїданням піци. Особливо в цьому переконані в Норіджі, на сході Англії. Такий факт засвідчують результати дослідження, проведеного на замовлення BBC Radio 3 напередодні щорічного Free Thinking Festival. В процесі експерименту з'ясувалося, що середньостатистичний англієць прагне простого життя та безпеки, тим більше в нинішній період рецесії. Інакше кажучи, ніяких екстремальних видів спорту та далеких подорожей. Найкраща розвага - ввімкнений телевізор і диван, ще приємніше, якщо при цьому є в наявності піца або шоколадка, річний дохід в 40 тисяч фунтів та власний будинок на сході Англії.

Для багатьох щастя заключається в поїданні піци перед телевізором (фото взято з сайту epochtimes.com.ua)
Для багатьох щастя заключається в поїданні піци перед телевізором (фото взято з сайту epochtimes.com.ua)

Звісно ж, на сьогоднішній день нікого не дивує, що гроші стали одним з основних факторів досягнення найвищої насолоди, тим чинником становлення щастя, який в складній суспільно- економічній ситуації відводить на другий план навіть здоров'я та сім'ю. Любовні переживання виявилася пріоритетними лише для 12% опитаних. Та не зважаючи на не надто веселі часи 78% британців продемонстрували оптимізм щодо свого майбутнього та майбутнього своїх дітей. У даному контексті найбільше занепокоєння викликають дані щодо вживання алкоголью, який 30% пенсіонерів назвали своєрідним "підсилювачем щастя ".

Джерело: http://inopressa.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.