В Інтернеті з'явилися панорамні зображення німецьких міст Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 11:01 · Розділ: Нові технології

Компанія Google в межах сервісної програми Street View розмістила в Інтернеті перші панорамні зображення німецьких міст. Завдяки наполегливим клопотанням багатьох громадян, їхні будинки на виставлених в Мережі зображеннях вулиць були заретушовані.

Цими днями в Інтернеті з'явилися перші панорамні зображення німецьких міст, підготовлені концерном Google в рамках програми Street View. Як повідомляє агентство DAPD, користувачі можуть здійснити віртуальну подорож, оглянувши будівлю відомства федерального канцлера та Колону перемоги в Берліні, Театральну площу в Дрездені, а також історичні центри Гамбурга і Мюнхена.

Деякі мешканці Німеччини виступили проти появи в Інтернеті панорамних зображень їхніх домівок (фото взято з сайту lykhin.com)
Деякі мешканці Німеччини виступили проти появи в Інтернеті панорамних зображень їхніх домівок (фото взято з сайту lykhin.com)

Програма Street View надає унікальну можливість побачити панорамні вияви вулиць та окремих будинків, фотознімки яких можна збільшити за допомогою спеціального цифрового трансфокатора. Багатьом мешканцям країни це не припало до душі, то ж вони одразу виступили з протестами. Адмінісрація Google прислухалася до громадської думки, висловивши готовність заретушувати у новій програмі будинки тих громадян Німеччини, які заперечують розміщення знімків з їх оселями в Мережі.

Представники понад 244 тисячі сімей з двадцяти найбільших міст країни, зображення вулиць яких будуть включені в сервіс Street View, звернулися до концерну Google з вимогами заретушувати зображення їхніх будинків, нагадує агентство dpa. Загалом в цих містах мешкають 8,5 мільйонів сімей. Таким чином, за словами представника Google, частка протестуючих не досягає й трьох відсотків. Разом з тим, прихильники захисту особистих даних стверджують, що інформаційні моменти Google не відповідають дійсності. Якщо врахувати всіх протестуючих на території країни, то мова йтиме про більш ніж один мільйон сімей.

Джерело: http://www.dw-world


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.