Яєчний жовток шкідливіший, ніж фаст- фуд? Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 10:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Виявляється, що яєчний жовток містить надзвичайно високий рівень холестерину, що як мінімум у два рази перевищує вміст цієї речовини в їжі з ресторанів швидкого харчування.

Канадські вчені в спеціалізованому медичному журналі Canadian Journal of Cardiology опублікували результати досліджень, згідно з якими яєчний жовток в курячих яйцях виявився набагато шкідливішим, аніж “досягнення” фастфуду. Саме в жовтку, за твердженнями спеціалістів, може міститися від 215 до 275 мг холестерину. Натомість у сендвічі з котлетою, приготованому в ресторані швидкого харчування, міститься максимум 150 мг цієї шкідливої речовини. Зауважимо, що людям із підвищеним ризиком виникнення серцево-судинних захворювань рекомендується обмежити добове споживання холестерину до 200 мг.

Людям, схильним до серцево- судинних захворювань, слід обмежити вживання яєць (фото взято з сайту slashfood.com)
Людям, схильним до серцево- судинних захворювань, слід обмежити вживання яєць (фото взято з сайту slashfood.com)

«Серед багатьох пацієнтів та деяких лікарів побутує хибна думка про нешкідливість курячих яєць. Яйця, насправді ж, здобули популярність завдяки ефективній маркетинговій політиці», - підкреслює один з авторів дослідження, професор Девід Спенс з Університету Західного Онтаріо.

Разом з тим канадські дієтологи заявляють: щоденне споживання яєць не приносить шкоди лише повністю здоровим людям. А ось у всіх інших зростає ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету та інших недуг. На додачу серйозно загострюються вже існуючі хвороби.

«Не існує жодних сумнівів, що яєчний білок є цінним джерелом високоякісного білка. Водночас яєчні жовтки не можна споживати безконтрольно, без врахування таких чинників власного організму, як підвищений ризик виникнення серцево-судинних захворювань, генетичну схильність до серцевих нападів та свій звичний щоденний раціон в цілому», - підкреслює Спенс.

Джерело: http://www.aif.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.