Молоко та хліб замінять енергетичні коктейлі Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.05.2009 14:18 · Розділ: Краса і здоров'я

Зернові та хлібні продукти і знежирене молоко, дешевий та корисний спосіб підсилити ефект від занять фітнесом. Вчені з Техаського університету провели дослідження, в ході якого вели спостереження за 8 чоловіками та 4 жінками. Після розминки добровольці їздили на велосипеді протягом двох годинників в комфортному для себе режимі, без інтенсивних навантажень.

А потім приймали енергетичний коктейль або знежирене молоко та хліб зі злаками. Результати оцінювалися по рівнях інсуліну, лактату (молочної кислоти) і протеїнів в крові. Аналізи крові брали на початку тренування та в кінці, а потім через 15 та 30 хвилин після вживання напоїв.

Виявилось, що після вживання молока кров містила більше інсуліну і менше молочної кислоти, ніж після енергетичних коктейлів. «Ми виявили, що м'язи забезпечуються достатньою енергією для роботи і зростання; вживання зернових продуктів та молока приносить стільки ж користі, скільки вживання спортивних коктейлів. А за деякими показниками процес синтезу білка у випадку із звичайними продуктами виявився ефективнішим», - відзначила спортивний фізіолог Лінн Кеммер.

Молоко - це джерело легко засвоюваного та високоякісного протеїну, який сприяє синтезу білка в організмі людини та адаптації до підвищення фізичних навантажень.

Джерело www.from-ua.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.