Алкоголь шкідливіший, ніж героїн Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 10:20 · Розділ: Медицина

Цими днями британські дослідники в статті, опублікованій журналом Lancet, повідомили, що алкоголь шкодить здоров’ю більше, ніж вживання наркотичних засобів, приміром, таких як героїн або крек.

В процесі дослідження фахівці під керівництвом професора Девіда Натта (David Nutt) ретельно ознайомилися з більш ніж 20 видами найпопулярніших наркотичних засобів. Виявилося, що саме алкоголь завдає напомітнішої шкоди здоров'ю підростаючого покоління. Особливо хвилюють масштаби його поширення та популяризації серед підлітків. Найчастіше до вживання спиртних напоїв схильні тінейджери з малозабезпечених, неосвічених та неблагополучних сімей.

Алкоголь шкодить не лише здоровю, а й ламає суспільні взаємини (фото взято з сайту radiosvoboda.org)
Алкоголь шкодить не лише здоровю, а й ламає суспільні взаємини (фото взято з сайту radiosvoboda.org)

Другу сходинку за рівнем здійснення шкідливого впливу на організм зайняли тютюн і кокаїн. Екстазі і ЛСД були визнані менш руйнівними, аніж вищевказані наркоресурси.

Вже давно не секрет, що будь-які наркотичні та алкогольні речовини руйнівно впливають на організм людини, особливо молодої. Доступність алкогольних напоїв дає можливість підліткам за умов наявності сильного бажання вживати їх в необмежених кількостях. А це в результаті викликає алкогольну залежність, руйнуючи разом з тим молодий організм. Вчені стверджують, що необхідною та неминучою у даному контексті для забезпечення здоров’я нації в цілому є розробка досконалої системи продажу спиртних напоїв, яка була б жорсткішою та складнішою.

Джерело: http://www.newsboy.ru/


Інші новини розділу