Диско- клуб для... собак Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 09:44 · Розділ: Цікаві факти

В одному із бізнес- районів Манхеттена нещодавно відкрився диско-клуб для собак, що отримав назву Fetch Club. Засновники такого незвичайного та неординарного закладу стверджують, що клуб був створений спеціально для того, щоб домашні улюбленці (в даному випадку йдеться виключно про собак, не нудьгували на самоті вдома в той час, як їхні господарі вирушають до ресторанів чи в кіно. Про це йдеться у виданні New York Post.

Цікаво, що в згаданому клубі собаки можуть не лише послухати музику, а й просто відпочити, лежачи на килимку, або ж відвідати масажний салон.

В новому клубі собаки зможуть послухати музику, поласувати вишуканими стравами та навіть відвідати масажний салон
В новому клубі собаки зможуть послухати музику, поласувати вишуканими стравами та навіть відвідати масажний салон

Що ж стосується пригощань, то й вони тут присутні, та ще й у великих кількостях: собак у диско-клубі нагодують спеціально зготованими суші та різноманітними м'ясними закусками.

Розважальний центр для собак працює цілодобово. Господарі собак мають можливість скласти для своїх вихованців індивідуальну програму перебування в клубі, а також разом з цим отримати консультацію кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть розробити правильний режим відпочинку і розваг для чотириногих відвідувачів.

Джерело: http://news.rufox.ru/


Інші новини розділу