Десятирічна дівчинка народила здорове немовля Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2010 09:38 · Розділ: Цікаві факти

В Іспанії 10-річна дівчинка завагітніла від свого ровесника і народила здорову дитину. Минулого тижня 10-річна мешканки міста Херес де ла Фронтера, розташованого в південній частині Іспанії, народила дитину, створивши проблему, яку зараз намагається вирішити місцева влада. Невирішеним залишається питання, кому ж довірити опіку над немовлям.

Такий доволі незвичний факт повідомляють різноманітні зарубіжні видання новин та інформаційне агентство АР зокрема, яке посилається на заяву Мікаели Наварро, глави соціального департаменту провінції Андалусія.

Наварро повідомила журналістам, що батько дитини - підліток, ровесник матері, породілля та немовля почуваються досить добре, їхній стан стабільний. Стать дитини та інші подробиці цієї ситуації співробітниками департаменту поки що не розголошуються.

Лікарі стверджують, що і мати, і немовля в нормі (фото взято з сайту newzz.in.ua)
Лікарі стверджують, що і мати, і немовля в нормі (фото взято з сайту newzz.in.ua)

Тим не менше, місцева газета Diario de Jerez повідомляє з посиланням на відповідні медичні джерела, що мати дитини - румунка за національністю, -а вагітність в такому юному віці в Румунії далеко не рідкісне явище.

Водночас лікарі та провідні фахівці медицини відзначають, що пологи в пубертатному віці, коли організм матері активно підростає та розвивається, становлять серйозну загрозу для здоров'я юної особи. Вагітні дівчата такого віку найчастіше народжують передчасно, а немовлята, які з’явилися на світ у таких молодих матерів, можуть не дожити й до року.

Джерело: http://www.newsru.co.il/


Інші новини розділу