Фермери Німеччини випустили еротичний календар Автор: kseniya_www · Опубліковано: 03.11.2010 22:33 · Розділ: Суспільство

Декілька тижнів тому у Німеччині вийшов екзотичний селянський еротичний календар на 2011 рік. Головна мета проекту - знищити ментальні уявлення, що закріпилися в суспільстві, на рахунок своєрідної відсталості далеких від витонченості "селюків" та водночас показати, що сільське господарство може бути певною мірою привабливим.

"Ми зчаста не зважаємо на те, що фермери – це, найперше, успішні підприємці з економічною освітою глибокимизнаннями, які свого часу штудіювали сільське господарство, а в звичному житті очолюють підприємства, несучи відповідальність за численних найманих робітників.

Прийшов момент здійснити щось для їхньої репутації, - наголошується на офіційному сайті творців календаря. Вперше сільський еротичний календар з`явився у Швейцарії 2005 року і чималу популярність. У 2010 році невідоме швейцарське видавництво вигадало випустити німецький варіант календаря. Головний принцип залишився аналогічним: моделями виступають мешканці та мешканки сільських місцевостей.

Нинішнє німецьке видання таким чином стало другим. Відомо, що така ідея зустріла широке схвалення в компанії німецьких фермерів: на кастинг моделей прибули сотні претендентів з усієї Німеччини. Окрім того, очікується, що досить- таки оригінальна реклама сільського життя створить сприятливу ситуацію для того, щоб залучити в сільське господарство нові робочі руки й інвестиції.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.