Боротися із самогубцями будуть... перукарі Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2010 08:56 · Розділ: Життя

Влада японського міста Тояма, що розташоване на північний захід від Токіо, вирішила залучити до боротьби із самогубствами... перукарів. Представники місцевих органів влади розпочали впровадження програми, що не має аналогів у країні, та яка передбачає навчити перукарів розпізнавати серед своїх клієнтів тих, хто зважився звести рахунки з життям. Цирульники виступатимуть своєрідними посередниками, "зводячи" потенційних самогубців з психологами, здатними надати професійну допомогу та відповідну підтримку в стресових ситуаціях.

Ідея використовувати з такою метою саме перукарів пояснюється доволі просто: їм дуже часто під час роботи доводиться вислуховувати всілякі скарги клієнтів на життя та різного роду суспільні негаразди.

Дуже часто саме перукарям доводиться вислуховувати всілякі скарги від клієнтів (фото взято з сайту vpu27.zp.ua)
Дуже часто саме перукарям доводиться вислуховувати всілякі скарги від клієнтів (фото взято з сайту vpu27.zp.ua)

За статистикою у 2009 році в Тояма покінчили з собою 102 особи (в середньому 24,2 на 100 тисяч мешканців). Всього в Японії накладають на себе руки більше 30 тисяч чоловік щорічно (у середньому 24,0 на 100 тисяч мешканців, а серед чоловіків - цілих 35,6): країна давно в списку держав, де самогубства трапляються найчастіше.

Найвищий у світі рівень самогубств зафіксований у Литві (38,6 осіб на 100 тисяч). Водночас перші позиції займають також Білорусія (35,1) та Росія (32,2).

Джерело: http://www.regions.ru


Інші новини розділу

  • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

    Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

    Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


  • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

    Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

    Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


  • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

    7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

    Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


  • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

    Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

    Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


  • Доглядайте за своїм холодильником правильно

    Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

    Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.