Найталановитіша жінка року Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2010 08:49 · Розділ: Суспільство

В Лондоні в ніч на 2 листопада озвучили ім’я представниці титулу "Жінка року" за версією журналу Harper's Bazaar. Видання назвало найпрекрасніших, самобутніх і, звичайно ж, найдіяльніших представниць слабкої статі. На першому місці в цьому списку опинилася відома режисер і художниця Сем Тейлор-Вуд. В якості її головного найвідомішого проекту - серія фотопортретів, яка отримала назву " чоловіки, що плачуть".

В даному проекті взяли участь найвідоміші актори, серед яких Шон Пенн, Бред Пітт, Дастін Гофман та багато інших. Цього року Сем Тейлор-Вуд вперше спробувала себе в якості режисера з метою створення грандіозного проекту. Її першою роботою став фільм "Хлопчик з нізвідки" (в Росії картина з’явилася під назвою "Стати Джоном Ленноном").

На прем'єрному показі фільму Тейлор-Вуд зізналася, що для неї на сьогоднішній день важливіший особистий аспект існування. "Я вагітна і щаслива!" - зауважує жінка.

Разом з тим, дружина колишнього прем'єра Великобританії Гордона Брауна Сара Браун отримала нагороду - "за міжнародний жіночий вплив". "Прорив року" дістався вокалістці британської групи "Florence & The Machine" Флоренс Уелч.

Знаменита Емма Томпсон (фото взято з сайту kinomania.ru)
Знаменита Емма Томпсон (фото взято з сайту kinomania.ru)

Виконавиця головної ролі у кінострічці "Моя жахлива няня" Емма Томпсон отримала звання в номінації "наслідування". Окрім того, актриса є яскравою та помітною учасницею благодійних акцій, покликаніих допомогти жертвам насильства. А в номінації "натхнення" журналісти віддали перевагу російській моделі Наталії Водяновій. Водночас вона була удостоєна уваги завдяки благодійницькій діяльності.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.