Google платитиме користувачам за виявлення недоліків Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2010 08:44 · Розділ: Нові технології

Корпорація Google платитиме інтернет-користувачам, які виявилятимуть певні невідповідності на її сайтах. Про запуск програми винагороди користувачів за здійснення виправлень повідомляється в офіційному блозі Google Online Security.

В першу чергу компанію цікавитимуть недоліки, що дозволяють отримати доступ до особистих даних користувачів найбільш популярних сайтів. Для прикладу Google приводить власний сайт google.com, а також youtube.com та інші.

Блог Google Online Security містить детальну інформацію про умови акції (фото взято з сайту googleonlinesecurity.blogspot.com)
Блог Google Online Security містить детальну інформацію про умови акції (фото взято з сайту googleonlinesecurity.blogspot.com)

У блозі особлива увага приділяється обговоренню того, що на момент пошуку вразливостей користувачі повинні задіяти виключно тестовий чи власний обліковий запис. Разом з тим представники Google попросили не використовувати автоматичні системи виявлення недоліків, щоб не спровокувати перебої в роботі онлайн-сервісів компанії.

Розмір базової винагороди за виявлену неполадку складе близько 500 доларів. Однак він може збільшитися до 3133,7 доларів в залежності від ступеня важливості окремого недоліку.

Відзначимо, що на такі винагороди претендуватимуть і користувачі, яким вдалося виявити уразливості в проектах Google Chromium. Відповідна програма винагороди запущена в січні 2010 року. Список деяких користувачів, які отримали кошти від Google за виявлення вразливостей, можна знайти в Інтернеті.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.