В Празі квартири прибирають оголені хлопці та дівчата Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2010 09:38 · Розділ: Цікаві факти

Студентка університету ім. Карла в Празі відкрила агентство, яке займається наданням послуг з прибирання квартир. Основна особливість бізнесу Катки Копецки та її товаришів полягає в тому, що свою роботу вони виконують в напівоголеному вигляді. За словами засновниці компанії, вона та її приятелі вирішили відкрити агенство з прибирання квартир після втрати робот в результаті фінансової кризи.

"Ми залишилися без роботи та не могли знайти відповідних вакансій, отож довелося придумати ось такий нестандартний вихід із ситуації", - розповідає Катка.

Як сповіщає http://www.svclean.com.ua/, вартість послуг прибирання компанії становить близько 170 євро за годину. Разом з цим клієнт може самостійно обрати ступінь оголення співробітників агентства: прибиральник може з’явитися для виконання замовлення в білизні, топлес чи навіть повністю голим. В агентстві на сьогоднішній день працює 15 осіб (як дівчат, так і хлопців).

Праціцвники агенства займаються виключно прибиранням квартир (фото взято з сайту cleanover.com)
Праціцвники агенства займаються виключно прибиранням квартир (фото взято з сайту cleanover.com)

Дівчина також розповіла, що в основному послугами її агентства користуються зайняті люди, яким ніколи прибирати вдома власноруч. При цьому Катка підкреслила, що її компанія не надає клієнтам послуги сексуального характеру. "Ми просто прибираємо в квартирах," - зазначила студентка.

Ідея відкриття компанії, яка б займалася прибиранням в оголеному вигляді, прийшла в голову не лише чеської студентці. На сьогоднішній день схожі агенства діють у кількох містах США та Австралії.

Джерело: http://telegraf.by/


Інші новини розділу