Скандальні моменти "Міс світу" Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2010 09:31 · Розділ: Події у світі

Шокуючий та інтригуючий скандал розгорівся в Китаї, де пройшов 60-й конкурс краси "Міс Світу". Причиною непорозумінь стала інформація про те, що фаворитку конкурсу краси Міс Норвегія Маріанн Біркедал позбавили можливості потрапити навіть у п'ятірку фіналісток в зв’язку з дипломатичними розбіжностями між Китаєм та Норвегією.

Цього року найкрасивішою дівчиною світу в ході конкурсу, що проводився в місті Санья, було обрано юну Міс США Олександрію Міллс, хоча багато хто пророкував перемогу саме норвезької красуні.

Всього за конкурсом стежило близько мільярда осіб у всьому світі, то ж чимало глядачів були ошелешені, коли стало відомо, що Міс Норвегія, 23-річна Маріанн Біркедал, не потрапила до першої п'ятірки найвродливіших жінок світу.

Фаворитку конкурсу позбавили звання через політичні питання
Фаворитку конкурсу позбавили звання через політичні питання

Повідомляється, що на суддів конкурсу чинили тиск з Пекіна. Як виявилося, офіційні представники Китаю до цих пір розлючені тим, що комітет Нобелівської премії миру, який знаходиться в Осло, присудив премію китайському дисиденту Лю Сяобо, що перебуває у в'язниці.

Багато відомих особистостей, в тім числі Кетрін Сорланд, норвезька телеведуча, яка посіла четверте місце в конкурсі "Міс Світу-2002", висловила впевненість у тому, що саме незадоволення Китаєм наслідками присудження Нобелівської премії миру китайському дисиденту вплинуло на результат конкурсу краси, так як "Міс Світу" завжди був і залишається суто політичним конкурсом, а відносини між Китаєм і Норвегією на даний час дуже напружені.

Сама Міс Біркедал значно обережніша в своїх висновках та не поспішає публічно заявити, що її позбавили корони через політичні питання.

Джерело: http://skuky.net/


Інші новини розділу