Microsoft займатиметься виробництвом технологій, що реагуватимуть на міміку та жести Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2010 10:00 · Розділ: Нові технології

Корпорація Microsoft планує придбати стартап Canesta, який спеціалізується на технологіях електронного управління за допомогою різноманітних пристроїв людськими жестами. Canesta зокрема займається розробкою високотехнологічної камери, яка дозволить створити трьохвимірний образ людини, що сидить перед ноутбуком або телевізором, та розпізнати її міміку чи жести рук для управління пристроєм. Вартість такої операції поки що залишається в таємниці.

"Вже протягом найближчих років ми зможемо побачити, що "природний інтерфейс користувача (NUI) стане спільним для введення даних на всіх пристроях," - зазначив генеральний директор і президент Canesta Джим Спейр. На останок він додав, що нова технологія втілиться в численних додатках, багато в чому завдяки ресурсам Microsoft.

Компанія займається виробництвом технологій, що реагують на міміку та жести (фото взято з сайту roeder-johnson.com)
Компанія займається виробництвом технологій, що реагують на міміку та жести (фото взято з сайту roeder-johnson.com)

Схожі технології вже використовуються Microsoft в ігровому контролері Kinect для XBox 360. За даними CNet незадовго до цього Canesta підписала угоду з японською корпорацією Hitachi про використання її технологій у телевізорах. Розробками Canesta зацікавилася і Sony, яка включила в цифрову відеокамеру EyeToy, створену для ігрової консолі PlayStation, управління за допомогою рухів.

Минулого року Canesta залучилася в першому раунді фінансовою підтримкою кількох партнерів. Розмір капіталовкладень сягнув близько 16 мільйонів доларів. Гроші були отримані й від тайванської Quanta, яка планує використовувати технології Canesta в процесі виробництва своїх ноутбуків.

Джерело: http://www.vesti.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.