Анджеліна Джолі - наркоманка? Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2010 09:53 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у західній пресі з'явилося інтерв'ю відомого наркодилера Франкліна Мейєра, який свого часу забезпечував кокаїном багатьох голлівудських знаменитостей. У своїй бесіді з журналістами Франклін Мейер повідомив усьому світові цікавий факт - одним із його постійних покупців була Анджеліні Джолі.

Виявляється, протягом кількох років Анджеліна Джолі щотижня систематично затарювалася кокаїном. Колишня «Порш Спайс» купувала мінімум півграма цього білого порошку. Вся процедура обходилася їй у сто доларів.

Актриса часто зявлялася на шоупід
Актриса часто зявлялася на шоупід

Траплялося, що Анджеліна Джолі зверталася до наркодилера двічі за день. Франклін Мейер розповів, що ні на одне телешоу Енджі не з’являлася тверезою, весь час перебуваючи під кайфом.

Більше того, зірка ні трохи не соромилася вживати наркотики перед самісіньким початком зйомок, а по їх закінченню для зняття стресу знову вживала кокаїн. Весь цей час Анджеліна Джолі ретельно та вдало приховувала від усіх свою згубну пристрасть.

Однак уважні та пильні папараці вже давно відчули, що тут щось не те. Аж надто часто Анджеліна стала з'являтися на публіці в далеко не найкращому вигляді. А нещодавно взагалі кілька тижнів просиділа вдома не знаходячи в собі сил навіть нагодувати дитину?

В цей час якраз і поширилися чутки про те, що Бред Пітт повертається до колишньої дружини Дженніфер Еністон. Звичайно, тепер все стало на свої місця. Жити з дружиною- наркоманкою - це, ясна річ, випробування не для людей зі слабкими нервами, особливо, коли весь бізнес опирається на Анджеліну Джолі.

Цікаво, Енджі до цих пір приймає кокаїн, чи Бреду Піту все-таки вдалося позбавити знамениту дружину цієї пристрасті. Хоча кажуть, що колишніх наркоманів не буває, то ж рано чи пізно Енджі знову зірветься й вирушить за покупками до Франкліна Мейери.

Джерело: http://www.nastya


Інші новини розділу