Екзотичні домашні улюбленці на будь- який смак Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2010 09:18 · Розділ: Природа

Екзотичні домашні тварини на сьогоднішній день - це безумовний та беззаперечний тренд. Однак складно уявити, наскільки великий та розмаїтий вибір домашніх улюбленців представлений сьогодні. Наведемо декілька прикладів.

1. Аксолотль - личинка хвостатого земноводного. Його основна особливість та дивовижна особливість полягає в досягненні статевої зрілості та здатності до розмноження без перетворення на дорослу форму.

2. Альпака - симпатичний представник ссавців роду лам родини верблюдових. Цінність альпаки, найперше, в тому, що тварина є постачальником шерсті 24 натуральних відтінків. Шерсть надзвичайно стійка до забруднень, тому килими, покривала та будь-який інший виріб з хутра альпаки залишатимуться чистими довший час. Відсутність передніх зубів змушує альпак набирати їжу губами, пережовуючи за допомогою бічних зубів.

3. Вомбат - австралійська сумчаста тваринка. На коротких дистанціях вомбати можуть розвивати швидкість до 62 км / год. В разі необхідності уникнути небезпеки, вомбат непогано плаває та може лазити по деревах чи закопуватися в землю.

Екзотична галаго належить до підряду мавп
Екзотична галаго належить до підряду мавп

4. Галаго - ці тварини належать до підряду мавп. Комах вони знаходять на слух - ще до появи можливості їх розгледіти. Піймавши на льоту рукою комаху та затиснувши її пальцями ніг, галаго з успіхом може продовжувати полювання. Вушні раковини тварини дуже великі й можуть рухатися незалежно одна від одної, уловлюючи навіть дуже тихий звук. Галаго при необхідності здатні згортати вуха, щоб уникнути якого- небудь пошкодження.

5. Капібара - водосвинка. Між собою ці тварини спілкуються за допомогою свисту, а також інших своєрідних звуків. Капібари гурчать, показуючи підпорядкування, та гавкають, коли стривожені. Швидко звикають до людини, починаючи поводитися як звичайні домашні тварини - кладуть голову на коліна господареві, випрошуючи ласки, а згодом перевертаються на спину і вимагають почухати їм живіт.

6. Кенгуру. Народжуються вони всього через декілька тижнів після зачаття, при цьому кенгуру-мати сідає, приймаючи певну позу, просунувши хвіст поміж ніг, а дитинча, завбільшки з мізинець, переповзає до неї в сумку, знаходить там сосок і присмоктується до нього, харчуючись виключно молоком.

7. Цукровий поссум або карликова сумчаста летяга. Може стрибати на надзвичайно довгі відстані, змінюючи при цьому напрямок самого стрибка. Довжина його сягає іноді 50 метрів. На льоту звірята можуть ловити комах. Ще одне незвичне вміння - здатність переносити різноманітні матеріали для гнізда за допомогою хвоста.

8. Карликовий кінь. Іх можно купати у ванній чи в душі. Якщо утримувати тварину вдома, то рекомендується взувати її в черевички або якесь інше взуття. Окрім того, слід придбати для такого домашнього улюбленця невеликий диван або крісло. Власників суворо інформують, що коні сидіти не вміють.

9. Мініпіг - карликова свиня. Копання рийкою є фізіологічною потребою свинки, така модель поведінки закладена в них на генетичному рівні. Для того, щоб задовільнити цю потребу, цілком підійде купа старого лахміття; також свинкам дуже подобається на прогулянках по вулиці забавлятися з корінням дерев, рити пятачком землю. В домашніх умовах іграшками для них можуть стати практично всі предмети - від м'ячиків та пляшок до спеціалізованих іграшок для собак.

10. Кучерява свиня. Ці тварини можуть бути трьох кольорів: світлого, рудого та чорно-білого. Вони добре переносять морози.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу