Секретні дані потрапили до Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2010 09:07 · Розділ: Події у світі

Понад сотня документів, що містять секретну інформацію про міжнародних терористів, інформаторів і агентів, які діють під прикриттям, могли помилково потрапити з особистих комп'ютерів співробітників японської поліції до Інтернету. Якщо це дійсно так (а розслідуванням справи на даний момент поспішно займається токійська влада), то безпека запланованих на листопад заходів в рамках форуму Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) знаходиться під загрозою.

Документи, які могли втрапити до Інтернету через файлообмінні мережі, охоплюють секретну інформацію від 2004 року до сьогодні. Серед них- аналітичні звіти про діяльність міжнародних терористів, матеріали, отримані від ФБР США, списки агентури з адресами, переліки мусульман, що проживають в Японії тощо.

Оприлюднення секретних даних може зашкодити репутації Японії
Оприлюднення секретних даних може зашкодити репутації Японії

Також в мережу могли потрапити звіти, що містять дані про неофіційне стеження, яке здійснювалося за мечетями, представниками іноземних посольств, а також плани дій поліції на випадок великомасштабних терактів. За словами спеціалістів, на сьогоднішній день є велика ймовірність витоку списків співробітників відповідних відділів Головного поліцейського управління Японії, Токійського поліцейського управління та інших підрозділів.

Цей інцидент, на думку токійській преси, підриває міжнародну довіру японським правоохоронним органам та в результаті може зашкодити міжнародній співпраці в боротьбі з тероризмом.

Джерело: http://pc.km.ru/


Інші новини розділу