Американці вірять в існування примар Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2010 10:13 · Розділ: Життя

За даними фахівців, американці в більшості своїй щиро вірять в існування привидів, не соромлячись водночас в цьому зізнатися. Таку картину виявили результати загальнонаціонального опитування, проведеного дослідницькою службою Зогбі напередодні Хеллоуїна - "свята нечисті", яке у США відзначається 31 жовтня. Згідно з оприлюдненими нещодавно результатами дослідження, 37 відсотків дорослих американців вірять в існування привидів.

Разом з цим 23 відсотки опитаних заявили, що бачили померлих раніше родичів або друзів, а 20 відсотків респондентів повідомили, що їм як мінімум раз в житті доводилося спостерігати присутність примар.

58 відсотків американців або їхніх дітей прийматимуть участь в святкуванні Хеллоуіна (фото взято з сайту liveinternet.ru)
58 відсотків американців або їхніх дітей прийматимуть участь в святкуванні Хеллоуіна (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Ще 20 відсотків з- поміж більш ніж 2,1 тис. американців, які взяли участь в опитуванні, заявили, що на власні очі привидів не бачили, однак знають людей, яким примари достеменно являлися. Окрім того, 38 відсотків мешканців США вірять в інопланетян. Близько 33 відсотків опитаних впевнені в існуванні Сніжної людини, яка, на їхню думку, просто- на- просто "докладає всіх зусилль, щоб не зустрічатися з людьми".

Разом з тим, в процесі опитування соціологи з'ясували, що 58 відсотків американців або їхніх дітей прийматимуть участь в різноманітних заходах, присвячених святкуванню Хеллоуіна.

При цьому 12 відсотків учасників опитування заявили, що вони не відзначатимуть "свято нечистої сили" з релігійних міркувань, а 35 відсотків респондентів підкреслили, що відсвяткують Хеллоуїн переглядом фільмів жахів, повідомляє інформаційне агенство ИТАР-ТАСС.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.