Сліпий Андреа Бочеллі полюбляє велосипедні прогулянки Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2010 10:05 · Розділ: Музика

Легенда сучасного мистецтва, італійський оперний співак Андреа Бочеллі був сфотографований під час велосипедної прогулянки. Ці фото швидко розповсюдилися та стали сенсацією, оскільки відомо, що 52-річний італійський тенор сліпий.

За даними газети The Daily Mail Бочеллі був сфотографований під час велосипедної прогулянки разом зі своєю нареченою, 28-річною Веронікою Берті. Знімки зроблені на набережній містечка Форте-дей-Мармі в Тоскані.

Велосипедисти їхали поряд, Вероніка, тримаючи коханого за плече, скеровувала його. У виданні також відзначається, що не зважаючи на хворобу Бочеллі, на ньому не виявлено велосипедного шолома. Для прогулянки знаменитість обрала елегантний піджак в композиції з чорними брюками. В такому вигляді оперний співак вирушив на зустріч зі своїм 13-річним сином.

Андреа Бочеллі зі своєю нареченою Веронікою Берті (фото взято з сайту http://theresazphotography)
Андреа Бочеллі зі своєю нареченою Веронікою Берті (фото взято з сайту http://theresazphotography)

Зауважимо, що Бочеллі з раннього дитинства страждав глаукомою, поступово втрачаючи зір, а у віці 12 років осліп зовсім. The Daily Mail відзначає, що італійський співак далеко не перший "знаменитий сліпий", що катається на велосипеді. Колишній міністр внутрішніх справ Великобританії, Девід Бланкетт, сліпий від народження, розповідав у автобіографії, як в дитинстві катався на велосипеді, ретельно вивчивши дорогу та рахуючи оберти педалей від повороту до повороту.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу