Хеллоуін загрожує дітлахам Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2010 09:52 · Розділ: Суспільство

В ті роки, коли святкування Хеллоуїна припадає на вихідні дні, кількість ДТП з людськими жертвами зростає як мінімум на тридцять відсотків. Про це задовго до початку святкових дійств попереджає американських водіїв NHTSA, закликаючи бути максимально обережними на дорогах. Відомство інформує, що саме в цей період велика кількість дітей, одягнених в нарядні химерні костюми, розгулюють по дорогах, розігруючи оточуючих, а дорослі тимчасом відправляються в гості чи відпочивають на вечірках, що значно підвищує рівень загрози наїзду на пішоходів.

Діти, переодягнені в різноманітні костюми, бігають по дорогах (фото взято з сайту katja-k.livejournal.com)
Діти, переодягнені в різноманітні костюми, бігають по дорогах (фото взято з сайту katja-k.livejournal.com)

Тому NHTSA рекомендує батькам прикріплювати на святкові костюми дітлахів різноманітні катафоти чи спеціальні стрічки, здатні відображати світло. Це зробить їх (дітей) помітнішими в темряві. Разом з тим спеціалістами рекомендується відмовитися від поїздок за кермом в нетверезому стані, навіть якщо відстань, яку необхідно подолати, - всього кілька кварталів чи кілометрів. В нас святкування з нагоди Хеллоувіна проводяться не такмасштабно, як у США, однак такі рекомендації виглядають досить- таки актуальними та не позбавленими сенсу.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.