Піраміди та тунелі: таємниці сучасності Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2010 09:41 · Розділ: Культура

В давнину під час будівництва пірамід не використовували ніяких інструментів для обробки каменю, механізмів для його транспортування та підняття на висоту. Стародавні будівельники виготовляли форму прямо на місці будівництва і в цю форму заливали розчин. Розчин твердів - і отримували готові блоки, які укладалися так щільно, що між ними не можна було просунути навіть лезо.

А тепер декілька слів стосовно будівництва тунелів. Археологами знайдено древні тунелі, прокладені в гранітній породі, однакові за напрямом та розмірами, їхні стіни при цьому гладкі, аж ніби відполіровані.

Метод будівництва таких тунелів, а разом з ними й свердловин, шахт, колодязів, можливий лише один. Це метод використання надпотужного лазера. Лазер пропалює отвір в будь-якій породі, перетворюючи її на дим. При цьому стінки тунелю ніби плавляться, забезпечуючи максимальну міцність.

Під час використання цього методу спостерігається утворення великої кількості диму. Вирішити проблему з димом можливо шляхом його повторного перетворення в тверду масу чи за допомогою його розщеплення до стану хвильового поля, що застосовується для транспортації в часі й просторі.

На перший погляд видається, що для досягнення цієї мети необхідна велика кількість енергії, та насправді це не так.

Технологія виготовлення суперпотужного лазера грунтується на примножувачі напруги через високу частоту. Схоже явище відбувається в телевізорі. ТБ живиться від 12 вольт, а напруга, що подається на кінескоп, сягає 24 тис. вольт. Точнісінько так само на лазері напругу можна збільшити до мільярда вольт, так як навантаження тут немає ніякого.

Джерело: http://www.rtkorr.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?