Почуття гумору зникає з віком Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2010 09:22 · Розділ: Суспільство

За словами спеціалістів, у віці 52- ох років нам всім слід бути дуже обережними, адже саме в цей період, як показують результати експериментів, проведених дослідниками Великої Британії, ми втрачаємо почуття гумору.

Отож якщо раптом ви помітили, що стаєте дедалі сварливішими та дратівливішими, починаєте частіше сердитися, то, скоріше за все, «Синдром Віктора Мелдрю» чи «синдром буркотливого пенсіонера», як його ще називають, наздогнав вас.

Однак ні в якому разі не слід засмучуватися: навпаки, потрібно терміново починати діяти та сприймати все з посмішкою. Пам'ятайте, що сміх піднімає рівень ендорфінів у нашому організмі, які ведуть боротьбу зі стресом та напругою.

Почуття гумору зникає з віком (фото взято з сайту http://blog.i.ua)
Почуття гумору зникає з віком (фото взято з сайту http://blog.i.ua)

Доктор Леслі Харбідж з Університету Гламоргана стверджує: «Після 50 років ми сміємося в 2 рази рідше, ніж у підлітковому віці, а у віці 52 років спостерігається різка втрата почуття гумору».

Згідно з результатами досліджень британських вчених, діти сміються приблизно 300 разів на день, однак з віком у них виникає набагато менше причин порадіти. Вже в підлітковоиу віці ми починаємо сміятися в середньому 6 разів на день. Чим далі, то гірше. Після 20 років приводів для безтурботного сміху протягом дня в нас залишається всього лише 4.

А ось після 30 картина стає трішки веселішою: ми сміємося на 1 раз в день частіше. В чому ж причина такого явища? Як правило, це діти, які дарують своїм батькам 1 зайвий привід посміятися.

Коли ми досягаємо 50-річного віку, то сміємося всього 3 рази на день, а після 60 років - ще менше, 2,5 рази за той же період часу. Разом з тим британським спеціалістам вдалося з'ясувати, що чим старшими ми стаємо, тим частіше скаржимося на оточуючу дійсність.

Однак і це ще не все. Людям, які досягли 50- річного віку, властиво турбуватися з приводу грошей, про них у середньому ми починаємо думати 41 хвилину на день, повідомляє The Telegraph.

Джерело: http://opa.kg/zdorov/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.