Мухаммед обігнав Олівера та Джека Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2010 08:52 · Розділ: Суспільство

Арабське ім'я Мухаммед та його "етнічні" варіанти, популярні серед мусульманського населення всього світу, стало найпоширенішим серед новонароджених Англії та Уельсу, випередивши в рейтингу такі традиційні британські імена, як Джек та Гаррі. Про це йдеться у виданні Daily Mail.

Всього протягом минулого року ім'ям Мухаммед, а також такими його формами, як Мохаммед, Магомет, Мехмет та інші, було названо 7 тисяч 549 британських немовлят (хлопчиків, звісно). Новонароджені Мухаммеди випередили своїх побратимів Оліверів, що посіли друге місце: ім'я останніх зустрічається в метричних документах 7 тисяч 364 рази.

Імям талановитого боксера називають малюків Великобританії (фото взято з сайту kombat.odessa.ua)
Імям талановитого боксера називають малюків Великобританії (фото взято з сайту kombat.odessa.ua)

Найменування Джек, яке до цього було найпопулярнішим та найчастіше використовувалося батьками в процесі номінації малюків 14 років поспіль, у 2009 році розташувалося в списку лише на третьому місці. На четвертому й п'ятому місцях рейтингу знаходяться імена Гаррі та Альфі.

Серед імен новонароджених дівчаток у 2009 році, як і раніше, найбільшої популярності здобули Олівія й Рубі. Водночас спостерігається зростання популярності імені Хлоя, якому вдалося "прорватися" з шостого на третє місце.

Джерело: http://www.rian.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.