На кінокадрах Чапліна 1928 року - жінка з мобільним телефоном Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2010 08:41 · Розділ: Кіно

Ретельне вивчення документальної стрічки 1928 викликало сенсацію - допитливі кіномани побачили на відео жінку, в руках якої знаходився мобільний телефон. Кадри були відзняті на прем'єрі фільму "Цирк" неподалік знаменитого китайського Театру Манна в Лос-Анджелесі. В одному з епізодів у кадр потрапила дивна жінка, що йшла по вулиці, тримаючи біля вуха якийсь невідомий пристрій. При детальнішому огляді стає зрозумілим, що незнайомка не просто притискає щось до голови, а при цьому жваво жестикулює, говорить і посміхається - тобто поводиться як людина, що розмовляє по мобільному телефону.

Несподівана знахідка належить режисеру-документалісту Джорджу Кларку, який вивча дивні кадри протягом року. Згодом чоловік показав уривок більш ніж ста своїм знайомим, однак ніхто так і не зміг знайти належного переконливого обгрунтування побаченому. Деякі глядачі висловили думку, що жінка слухає портативне радіо, однак таке припущення не пояснює, чому вона говорить.

"Моя теорія дуже проста: жінка - це мандрівниця в часі, яка розмовляє по мобільному телефону. Якщо у вас є інші версії, то поділіться ними," - зауважує Кларк.

Разом з тим, дехто вважає, що дама, яка потрапила в об'єктив, виявляє яскраві ознаки шизофренії, розмовляючи вголос сама з собою. Було запропоноване й більш тривіальне пояснення незвичайному факту - випадкова перехожа просто намагається сховати обличчя від камери. Водночас скептики стверджують, що фрагмент кінохроніки - це всього- на- всього підробка, створена самим Кларком.

Джерело: http://www.metronews.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.